DEKORATİF TUĞLA PANEL

TUĞLA PANEL

Tuğla paneller, taş, ahşap, beton ve kültür tuğlaları arasında müşterilerimizin ofislerinde, showroom, mağaza, ev, cafe, restaurant tarzı yerlerinde en çok tercih ettiği modeller  Tuğla görünümlü paneller ve Kültür tuğlası kaplamadır. Tuğla paneller kullanım tarzına göre meskenlerinize rustik ve mistik bir hava katabildiği gibi, tuğla seçimine göre yenilikçi ve modern bir arayüzde oluşturabilir. Tuğla panel fiyatları muadili ve benzeri olan ürünlere göre çok avantajlıdır. Taşınabilir ergonomik yapısıyla tam bir fiyat/performans ürünüdür.


İstediğiniz Renkte Tuğla Kaplama

 Değişik bir renk tercihiniz olması halinde almış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz taş, tuğla veya beton dokulu bütün Tuğlalar dilediğiniz renk boya ile farklı bir renge boyamanız mümkündür.


Tuğla Kaplama Yaparken Derzin Önemi


Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengide çok önemli olacaktır. Genellikle derzlerin yalnızca taşların arasını doldurmasına önem verilmeli ve taşın görünür yüzeylerini kirletmesine kati suretle izin verilmemelidir. Fakat derz uygulamasında aşağıdaki tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz.


Yaşadığınız alanlara estetik,kaliteli ve etkileyici bir görünüm kazandırmaktadır.Sizlerde duvarlarınızda bu muhteşem motifi veya diğer modellerimizi görmek arzusundaysanız eskimiş kültür tuğlasıdekoratif tuğla kaplaması, tuğla duvar kaplamaları ürünlerimizi web sitemizde ziyaret edebilir yada iletişim kısmında ki bilgiler doğrultusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.