Tuğla Duvar Kaplama

Tuğla Panel

Selçuklu tuğla, eski harman tuğla malzemesinin atölyemizde işlem gördükten sonra duvar kaplamaya hazır halde gelen tuğla kaplama malzemesidir, malzeme derzli yada derzsiz şeklide beton yüzey, betopan, alçıpan yüzeylere uygulanabilir. Doğal olan selçuklu tuğla iç ve dış cephelerde uygulanduktan sonraki zamanlarda deforme olmaz, iç mekanlarda panel sistemlerdeki gibi koku yapmaz, Kanserojen olmayan dekoratif  tuğla kaplama malzemesidir.

Tuğla Duvar

Malzeme üzerinde bulunan yazılar 60 – 80 sene öncesine ait markalardır. Bir çok yaşam alanında uygulanabilen selçuklu tuğla duvar malzemesinin üzerinde bulunan çimento lekeleri doğallığın simgesidir.

İthal Tuğla

İthal Harman Tuğla, .%100 doğal maddelerden üretilir. İthal Harman tuğlaları, ömrü 100 yılı aşan, dayanıklı ürünlerdir. Tuğla Kaplama olarak 2,5 cmdir. Sizi hava şartlarına karşı korur ve bakım gerektirmez. Yanıcı ve parlayıcı değildir. Kullanımı son derece esnek olduğundan, inşaat sırasında ve kullanım ömrü boyunca, binanın planı üzerinde isteğe bağlı değişiklikler yapılabilir.

İç dekorasyonda rahatlıkla kullanabileceğimiz ithal harman tuğlalar için birbirinden farklı renklerle ofisinize, evinize ve diğer yaşam alanlarınıza uygulayabilirsiniz.

Tuğla Kaplama

Orijinal Antik tuğla, 60 -80 sene öncesi yapılarda kullanılan harman tuğlaların kesilmesiyle günümüzde hayat bulan tuğla kaplama malzemesidir.  Atölyemizde 2,5 cm kalınlığında kesilen harman tuğlalar farklı uygulama seçenekleriyle tasarımlarınızda yer alır. Harman Tuğlalarda yer alan isimlerin gözükeceği şekilde uygulanabilir. Beton yüzey, betopan, alçıpan gibi yüzeylere rahatlıkla uygulanır.

Antik Tuğla

Benzer ürünlere rastlayabileceğiniz antik tuğlanın diğer ürünlerden ayırt edilebilen en büyük özellikleri dokusu ve doğal olmasıdır, çimento bazlı boyalı veya kanserojen panel sistemler gibi sağlığınızı tehdit etmez. Ev ,iş yeri , cafe, restaurant vb. yaşam alanlarında antik tuğlayı tercih edebilirsiniz. Dekoratif tuğla olarak kullanılan Antik tuğlalar doğal tuğladır.

Türkiyenin bir çok bölgesi yanı sıra yurt dışından talep edilen malzeme için uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Tuğla

Firmamız tarafından imalatı yapılan kültür tuğlalar, çimento bazlı malzemelerdir. İstenilen renk ve desene göre imalat yapılabilir. Kültür tuğlası olarak bilinen yapay tuğlalar farklı doku kalıplarından imalat yapılabilir. Renkler dış cepheye uygun boyalar ile imalat yapılmaktadır. Dekoratif tuğla olarak kullanabileceğiniz kültür tuğlalar duvarlarınıza farklı bir görünüm katmak için yeterli malzemelerdir.

Harman Tuğla

Harman Tuğla malzemesini değişik ebatlarda bulabilceğiniz firmamızda , restorasyon, duvar kaplama, yer altı döşeme vb amaçla kullanabileceğiniz tuğlalar stoklarımızda bulunmaktadır.

19 x 9 x 5 , 18 x 8 x 5 , 21 x 9 x 6 cm harman tuğla ölçü stoklarına sahip olan firmamız toptan ve parekende olarak satış yapmaktadır.